Subscribe me
* This field is required

Restorāns

Mūsu izmeklētā restorānā pie sveču gaismas, klusas mūzikas fonā jūs varat nobaudīt labākos tradicionālos Baltijas un Eiropas ēdienus, kurus pasniedz laipni un pakalpīgi viesmīļi.

Svaigos produktus, kas tiek izmantoti to pagatavošanai, ieskaitot dažādas gaļas, zivju šķirnes, desu izstrādājumus, sierus un sezonas dārzeņus mēs pērkam tieši pie pārbaudītiem Latvijas ražotājiem.

Brokastis mūsu viesnīcas viesiem – tiek klātas restorānā.

Vēl restorāns sniedz banketu, svētku pasākumu organizēšanas un novadīšanas pakalpojumus, draudzīgā, mājīgā un siltā atmosfērā Jums un pašiem tuvākiem Jums cilvēkiem.

Īpašs piedāvājums tiem, kas novērtē atpūtu svaigā gaisā ! Siltajā gadalaikā līdzās mūsu restorānam darbojas āra terase, kur Jūs varat pasūtīt ne tikai visus ēdienus, dzērienus un desertus, izvēloties tos pēc restorāna ēdienkartes, bet arī baudīt tīro jūras gaisu, ērti iekārtojušies mīkstos krēslos.

 

Restorāns tālr. +371-263-269-16

Ja vēlaties atzīmēt svētku pasākumu, mēs varam Jums un Jūsu viesiem piedāvat pēc izvēles 3 telpas svinību organizēšanai : restorāna zāli, konferenču zāli un mājīgu ,, Alus pagrabiņu”. Viens no šiem variantiem Jums noteikti būs piemērots! Gatavojam Jūsu izvēlētos ēdienus arī līdznešanai.


Banketa ēdienkartes summa ir aprēķināta no 15 līdz 28 eiro vienai personai. Ja esat izsmalcināts maltītes baudītājs, mūsu sefpavārs ar prieku izstrādās Jūsu vēlmēm atbilstošu individuālu ēdienkarti.

Izvēlieties mūs un mēs izdarīsim visu iespējamo, lai Jums šis vakars paliktu patīkamā atmiņā.